O mnie

  /  O mnie

“AMA jest moim marzeniem i stała się stylem życia. Jest mną, moją wrażliwością, delikatnością, pasją i miłością…"

AMA Agata – artystyczna dusza, kobieta z misją zawsze pozytywnie nastawiona do świata otulająca peleryną wsparcia, spokoju i bezpieczeństwa.

Od najmłodszych lat obracałam się w artystycznym świecie, ciągle w ruchu, pomiędzy muzyką a tańcem, początkowo w Warszawskiej Szkole Baletowej później w kręgu Tańca Towarzyskiego aż w końcu Wszechświat uchylił przede mną drzwi do świata jogi jako filozofii życia, rozwoju osobistego oraz świadomości.

Zdobyłam Mistrzostwo Polski w Tańcu Towarzyskim, jestem absolwentką studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Relaksacja i joga. Jestem instruktorką stretchingu oraz certyfikowaną nauczycielką jogi, która cały czas poszerza i zgłębia swoją wiedzę.

Zawsze pragnęłam tworzyć piękne rzeczy, otaczać się nimi a przede wszystkim sprawiać aby dzięki mnie inni czuli się wyjątkowo.

Zamiłowanie do rękodzieła narodziło się we mnie już 2012 roku, później otrzymałam dyplom artystki – plastyczki sztuk scenograficznych i był to moment, w którym rozpoczęłam drogę do realizowania swojego marzenia.

Uwielbiam czas kiedy tworze nową kolekcje, szukam inspiracji w otaczającym mnie świecie, w ludziach, to czas długich spacerów i podróży. W moich projektach pragnę przekazywać pozytywną energię, która doda siły i pewności siebie w codziennym życiu.

AMA to biżuteria artystyczna, tworzona dla kobiet i mężczyzn w ograniczonej ilości, wykonuje ją ręcznie z kamieni naturalnych, srebra, złota oraz innych metali.

Wierze w moc kamieni naturalnych, w energię wokół nas, w symbole i intencje, z którą podejmujemy nasze działania, dlatego też wkładam swoje całe serce w to co robię. Kocham tworzyć i przekazywać dobro czy to poprzez biżuterię, którą tworzę czy praktykę jogi, którą prowadzę z moimi podopiecznymi.

Pamiętaj, że jesteś dla mnie ważny, to dla Ciebie tworzę, jesteś moją inspiracją, chcę sprawić abyś czuła/czuł się wyjątkowo. Jeżeli masz własną wizję projektu biżuterii, napisz do mnie dopełnię wszelkich starań aby sprostać i urzeczywistnić Twoją wizję.

g

Praesent varius augue urna, ut scelerisque augue lobortis eget. Fusce eros diam, finibus eget quamPraesent varius augue urna, ut scelerisque augue lobortis eget. Fusce eros diam.

Follow Us
Ig. Fb. Tw.
X