AMA Studio jogi

  /  AMA Studio jogi

AMA Studio Jogi

AMA Studio to kameralna, przestrzeń na warszawskich Filtrach zrodzona z intencją wsparcia, miłości i akceptacji.

To miejsce wyjątkowych spotkań, praktyk jogi, medytacji, oddechu,
w którym każdy będzie mógł odnaleźć spokojną i bezpieczną przystań
a tym samym zatroszczyć się o swoje ciało, umysł i duszę.

Zapraszam na lekcje prywatne 1:1 lub w parach a jeżeli masz grupkę przyjaciół lub znajomych, z którymi chciałabyś/chciałbyś rozpocząć wspólną, regularną praktykę jogi to nic nie stoi na przeszkodzie.
W AMA Studio jest przestrzeń dla 5 osób, panuje kameralna, przytulna
i rodzinna atmosfera. Jest to cudowna okazja by rozpocząć piękną podróż do nawiązania relacji z samym sobą, spędzić czas z bliskimi a tym samym zatroszczyć się o siebie nawzajem.

W zależności od potrzeb wspólnie dobierzemy praktykę tak aby była najwłaściwsza dla Ciebie/Was.

Rodzaje praktyk

Medytacja i oddech

Każda praktyka w AMA Studio rozpoczyna się medytacją prowadzoną. To bardzo ważny a wręcz niezbędny element zajęć, który wprowadza nas do bycia TU I TERAZ. Czasem do praktyki wplatana jest Pranayama czyli ćwiczenia oddechowe, które w zależności od praktyki pobudzają lub wyciszają nasze ciało i umysł.

Joga delikatna & stretch

Połączenie delikatnej jogi i stretchingu sprzyja redukcji napięć, uelastycznieniu mięśni, zwiększa ruchomość stawów oraz wzmacnianiu ścięgien. Zajęcia nie wymagają szczególnego przygotowania ani dobrej kondycji. Nie spreszymy się, nie rywalizujemy. Pracujemy nad koncentracją i oddechem, skupiamy się nad odnalezieniem drogi do własnego umysłu i poznania możliwości własnego ciała.

Joga Vinyasa Slow Flow

Płynna praktyka asan, łącząca ruch z oddechem. Zajęcia idealne dla osób, które lubią się troszkę zmęczyć, rozgrzewa ciało i pomaga szybciej usunąć toksyny z organizmu, buduje siłę i elastyczność. Praktyka Slow Flow uczy ujarzmiać umysł. prawidłowo oddychać, być uważnym i skoncentrowanym.

Yin Yoga - Deep Relax

Praktyka bardzo spokojna, wyciszająca, nastawiona na relaks i odprężenie. Polegająca na pozostawania dłuższy czas w asanach, wspieraniu się różnymi pomocami jogowymi tj. poduszki, koce, wałki tak aby w bezpieczny sposób rozpoznawać swoje granice i w każdej z pozycji odczuwać komfort. Praktyka działa normalizująco i balansująco na układ nerwowy, rozluźnia mięśnie i działa kojąco na cały organizm. Są to idealne zajęcia dla osób, które chcą poświęcić czas na świadomą pracę z własnym wnętrzem, swoimi myślami i emocjami.

Zapraszam do kontaktu oraz na profil
AMA Studio na Instagramie
g

Praesent varius augue urna, ut scelerisque augue lobortis eget. Fusce eros diam, finibus eget quamPraesent varius augue urna, ut scelerisque augue lobortis eget. Fusce eros diam.

Follow Us
Ig. Fb. Tw.
X